Language
TR EN AR
Online Katalog
Kağıt Kesme Makineleri
about titan builders photo

Hakkımızda KAYM & KAĞIT KESME MAKİNALARI

Yüksek Hızlı KAYM Kağıt Kesme (Giyotin) Makineleri, özellikle ; Kağıt Fabrikaları, Matbaa ve Mücellithaneler, Dijital Kopyalama Merkezleri, Üniversiteler, Fotoğraf Stüdyoları, Özel ve Kamusal, Ağır - Hizmet Baskı Tesisleri, Teknik, Endüstri ve Meslek (Liseleri) Okulları, Ve daha bir çok işletmeler gibi, hızlı bir şekilde; kağıt, barkod-etiket, plastik, alüminyum, pvc film, ahşap kaplama, zımpara kağıdı, kauçuk, deri vb. diğer tabakalanmış malzemelerin hassas kesimine ihtiyaç duyabilecek; özel ve kamu sektörüne mensup olan kurum ve kuruluşlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek performans makineleridir…

  • 2456

    Mutlu Müşteri

  • 640

    Farklı İşletme

  • 3250

    Teknik Servis

TARİHÇE

1945 yılında genel makine imalatı için kurulan KAYM; Türkiye’de ilk defa kağıt kesme (giyotin) makinesi imalatını, kendi markasıyla üretim yaparak 1957 yılında gerçekleştirmiştir. Firmamız "BÜYÜKKAYNAK" kardeşler tarafından kurulmuş ve 1957 yılına kadar giyotin makinesinin yanında birçok makine imalatı da yapılmıştır. 1957 yılından sonra giyotin makinesi ihtisas konusu olarak seçilmiş ve hep bu sektörde faliyet gösterilmiştir. Ailenin şirketteki 2. kuşağı olan Sami Bey 1980 yılında bayrağı devralmış ve bu günlerdeki makinelerin temelini oluşturan Hidrolikli ve elektrikli makinlerin imalatıda bu dönemde başlamıştır. 1995 yılından itibaren ise elektronik ve programlı makienelerin imalatı yapılmıştır. Gene ihracatların bu dönemde yoğunluğu artmış ve ilk yurt dışı fuarlarına bu dönemde katılınmıştır.

KURUMSAL TANITIM

Kuruluş Yılı : 1945
Toplam Ciro : 3 Milyon USD
Toplam İhracat Cirosu : 2 Milyon Usd
İç Piyasa Pozisyonu : Giyotin imalatında tek firma
Global Faaliyet Alanı : 70 ülkede faaliyet gösteren satış ve pazarlama organizasyonu 50’den fazla ülkeye satış ve hizmet
Toplam Çalışan Sayısı : 50
Genel Müdürlük ve Fabrika : Konya, Türkiye
5.000 m² Kapalı alan, 7.000 m² açık alan, Toplam 13.000 m² üretim alanı
ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi

Misyon & Vizyon

Misyonumuz


Yüksek kalitede, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik teknolojik bir üretim tesisi ile , çağdaş bir yönetim anlayışı ile çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve ülkemiz için değer yaratmak. Global anlamda giyotin kesme makinesinin teknoloji ve üretim üssü olmak. Yapılmayanı yapmak , yapılanın en iyisini yapmak.

Vizyonumuz


Çevreye ve insana saygılı üretim Müşteri gereksinimlerini gerçekleştirme Kalite Güvence Sistemine uygun olarak üretim Karlı ve Uzun dönemli sürdürülebilir büyümenin sağlanması Pazarındaki üstün konumunu muhafaza etmek amacıyla araştırma & geliştirme.